مهاجرت را با هیچجا سفر آغاز کنید

در اینجا باید برای شما توضیح دهیم برنامه استارتاپ بدین معنی است که شما با یک ایده تجاری وارد خاک کانادا می شوید و به کشور کانادا اعلام میکنید که شرایط راه اندازی ایده و حتی استخدام نیروهای کانادایی را دارید. موضوع دیگر این است که شما در استارتاپ ثبتی خود باید حداقل 10%حق رأی داشته باشید. فراموش نکنید داشتن مدرک زبان انگلیسی (ما کمکتان می کنیم) و یا فرانسوی و همین طور تمکن مالی مناسب جزوی از الزامات اصلی دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا است. شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که نامه حمایت چیست و از کجا باید دریافت شود؟

شرکت های حمایتی – سرمایه گذار در کانادا:

سرمایه گذاران فرشتهAngel Investor groups).(

سرمایه گذاران ریسک پذیر(Venture Capital Funds)

 مراکز رشد(Incubators)

خبر خوش برای شما متقاضی عزیز این است که شرکت هیچ جا طرف قرارداد مستقیم با شرکت های حمایتی است و در بخشی از شرایط و موارد دارای نماینذگی می باشد که این موضوع توان ما و شانس شما متقاضی عزیز را بسیار زیاد می کند.

داشتن مدرک تحصیلی یا مدرک تخصصی تجربی مرتبط با موضوع استارتاپی شما در پرونده کاری شما بسیار تاثیرگذار است. درست که مدرک تحصیلی مرتبط و یا مدرک تجربی مرتبط جزو مدارک رسمی در قوانین سایت اداره مهاجرت کانادا اعلام نشده است اما ما به شما اعلام میکنیم که این موضوع بسیار بسیار در شرایط اخذ ویزا تاثیرگذار است.

به صورت تجربی می توان گفت حداقل نمره آیتلس که برای اقدام ویزای استارتاپ کانادا نیاز است، نمره 5 است و یا اگر علاقه مند به زبان فرانسه هستید حتما از5  CLB  استفاده کنید.

فراموش نکنید بدون داشتن یک نامه حمایتی از شرکت های سرمایه گذار کانادایی درخواست ویزای استارتاپ کانادا برای شما فورا رد خواهد شد. ارتباط با یکی از شرکت های سرمایه گذار کانادا یکی از الزامات دریافت این نوع ویزاست.

3.2/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Requesting advice from HICHJA experts